Components
6
Twig Components
14
Render Count
2
ms
Render Time
6.0
MiB
Memory Usage
Components
| Name | Metadata | Render Count | Render Time |
|---|---|---|---|
| Navbar:Item |
[Anonymous]
components/Navbar/Item.html.twig
|
7 | 0.41ms |
| Button |
[Anonymous]
components/Button.html.twig
|
3 | 0.38ms |
| Navbar |
[Anonymous]
components/Navbar.html.twig
|
1 | 2.00ms |
| Navbar:Brand |
[Anonymous]
components/Navbar/Brand.html.twig
|
1 | 0.26ms |
| Navbar:Toggler |
[Anonymous]
components/Navbar/Toggler.html.twig
|
1 | 0.08ms |
| Navbar:Nav |
[Anonymous]
components/Navbar/Nav.html.twig
|
1 | 1.25ms |
Render calls
| Navbar |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 2.00 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "class" => "flex-column p-0" "id" => "topNav" ] |
|||
| Attributes | [ "class" => "flex-column p-0" "id" => "topNav" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3601 -props: [ "class" => "flex-column p-0" "id" => "topNav" ] } |
|||
| Navbar:Brand |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.26 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu" ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3620 -props: [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu" ] } |
|||
| Navbar:Toggler |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.08 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "target" => "topNav-collapse" ] |
|||
| Attributes | [ "target" => "topNav-collapse" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3683 -props: [ "target" => "topNav-collapse" ] } |
|||
| Navbar:Nav |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 1.25 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "class" => "mb-2 mb-lg-0 flex-grow-1" ] |
|||
| Attributes | [ "class" => "mb-2 mb-lg-0 flex-grow-1" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3701 -props: [ "class" => "mb-2 mb-lg-0 flex-grow-1" ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.09 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3744 -props: [ "href" => "/" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.06 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/emma-pro" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/emma-pro" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3765 -props: [ "href" => "/emma-pro" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.05 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/page/megoldasok" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/page/megoldasok" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3785 -props: [ "href" => "/page/megoldasok" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.05 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/page/biztonsag-es-megfeleles" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/page/biztonsag-es-megfeleles" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3804 -props: [ "href" => "/page/biztonsag-es-megfeleles" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.05 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3823 -props: [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.05 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3842 -props: [ "href" => "/#" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Navbar:Item |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.05 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu/kapcsolat/kapcsolat" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu/kapcsolat/kapcsolat" "class" => "p-3" "active" => false ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3861 -props: [ "href" => "https://www.enterprisegroup.hu/kapcsolat/kapcsolat" "class" => "p-3" "active" => false ] } |
|||
| Button |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.16 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "variant" => "light" "class" => "nav-link search dropdown-toggle bg-light d-flex align-items-center justify-content-center p-3" "id" => "topsearch-button" "data-bs-toggle" => "dropdown" "data-bs-auto-close" => "outside" "aria-haspopup" => "true" "aria-expanded" => "false" ] |
|||
| Attributes | [ "variant" => "light" "class" => "nav-link search dropdown-toggle bg-light d-flex align-items-center justify-content-center p-3" "id" => "topsearch-button" "data-bs-toggle" => "dropdown" "data-bs-auto-close" => "outside" "aria-haspopup" => "true" "aria-expanded" => "false" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3735 -props: [ "variant" => "light" "class" => "nav-link search dropdown-toggle bg-light d-flex align-items-center justify-content-center p-3" "id" => "topsearch-button" "data-bs-toggle" => "dropdown" "data-bs-auto-close" => "outside" "aria-haspopup" => "true" "aria-expanded" => "false" ] } |
|||
| Button |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.10 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#3935 -props: [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] } |
|||
| Button |
[Anonymous]
|
6.0 MiB | 0.12 ms | |
|---|---|---|---|---|
| Input props | [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] |
|||
| Attributes | [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] |
|||
| Component | Symfony\UX\TwigComponent\AnonymousComponent {#4003 -props: [ "href" => "#" "variant" => "success" "class" => "eg-grad" ] } |
|||